Tento projekt povstal z experimentu prvého a nápadu druhého. Majitelia projektu sme teda dvaja. Tešíme sa dobrému zdraviu a veku okolo 35tich rokov. Jeden z nás niečo málo pocestoval, veľa toho vyskúšal, popracoval a nakoniec usúdil, že domovina je fajn. Druhý precestoval svet v rámci svojho stáleho zamestnania a nazbieral iný druh užitočných skúseností. Niekedy pred pár rokmi sa naše cesty skrížili a vzniklo energické česko-slovenské zoskupenie.

Posledné roky sme jeden aj druhý strávili prevažne pred obrazovkami monitorov, a tak sa myšlienka čohosi nového, čo by bolo viac spriaznené s fyzickou prácou, prírodou a snáď aj priamym kontaktom s ľuďmi, zrodila v podstate samovoľne.

Jeden má v sebe táborníctvo hlboko zakorenené, ešte z čias predrevolučného vandrovania, a druhý zase rád pohodlie, keď je nutné spať inde, než doma v posteli.

Skúsenosti máme, pracovití sme, alebo si to aspoň myslíme, svoje organizačné zručnosti sme si odskúšali už niekoľkokrát na iných projektoch a elánu je tiež dosť. Preto sa veľmi tešíme, že Vám aj na Slovensku môžeme ponúknuť túto unikátnu službu, ktorá sa teší obrovskej popularite po celom svete, predovšetkým v UK, kde sme mali možnosť si ju vyskúšať na privátnych festivaloch, ktoré sme spoluorganizovali.